על הבלוג

התמונה שלי
הבלוג של קלרה אונגר. ביבליופילית, פריקית של מילה כתובה. זן חדש למדע: תולעת ספרים עם ראש בעננים ורגליים נטועות עמוק בקרקע.

יום שבת, 15 בספטמבר 2018

פרק שמיני מיומנה של סבתא / לילה באסם

חזרנו לכביש הראשי. ללכת, ללכת, ללכת... מדי פעם עצרנו בצלו של עץ, אך לא לזמן רב. היינו חסרות סבלנות. בכל כפר שאלנו את אותה השאלה: "האם הרכבת לבודפשט חזרה לפעול?". התשובה הייתה זהה תמיד; המסילה הופגזה וייקח שבועות עד שתחזור לפעילות סדירה. המשכנו ללכת, כאובות וחלשות. ללכת, ללכת וללכת... 

סבתא הילדה ואמה, סביב 1930
הייתה זו שעת אחר צהריים מאוחרת וצעדנו אל תוך כפר שעמד עדיין על תלו. כלבים נבחו ואנשי הכפר עמדו מחוץ לבתים ושוחחו. כשהתקרבנו הם התקהלו סביבנו והמטירו עלינו שאלות ; מהיכן באנו, מי אנחנו ולאן פנינו מועדות. רובם היו מבוגרים מאוד. אחד האיכרים הציע את האסם שלו לשנת לילה. הוא אמר שנהיה בטוחות בתוך הקש אם נזיז את הסולם. קיבלנו את ההצעה הנדיבה. הוא קרא לאשתו מיד ושאל מה נרצה לארוחת הערב. "אטריות עם סוכר ופרג" השבנו. בזמן שהאיכר שאב מים מן הבאר וחימם אותם לרחצה, אשתו רצה להכין את הארוחה. כל בקשה שהייתה לנו נענתה מיד. האישה ישבה סמוך לשולחן בחוץ ואנחנו אכלנו. בזמן הארוחה שמענו משאיות בחוץ והאישה נעלמה, אבל היינו עסוקות באכילה והתעלמנו. הכלב שכב מתחת לשולחן, האיכר ישב לצדנו ועישן מקטרת, תרנגולות התרוצצו סביב. חיי הכפר השלווים והקלים! 

לפתע שמענו צרור יריות מנשק אוטומטי והכלב החל לרוץ לעבר הגדר. שלושה חיילים רוסים חצו את הגדר בנשקים שלופים, מוכנים לירות. כולנו זינקנו לעמידה, כשהאיכר עומד לצדנו. הכלב קפץ על אחד החיילים וזה ירה בו והרג אותו מיד. החייל השני ירה בכל התרנגולות, בעוד חברו אוסף אותן אחת-אחת וצועד אל המשאית שחנתה בחוץ. האיכר התיישב ואנחנו בעקבותיו, ממתינות למוצא פיו. "זה עניין יומיומי". אמר. "הם ירו בכל הבקר ועכשיו זה תורן של התרנגולות". לרגע ריחמתי עליו, אבל נזכרתי כיצד החיילים ההונגרים ירו בבני אדם כאילו היו בקר ולא אמרתי דבר. 

כשהגענו אל האסם היה כמעט חשוך. טיפסנו למעלה, מצאנו אזור נוח לשינה בתוך הקש ומשכנו את הסולם כלפי מעלה. חלצנו את הנעליים, הנחנו את תיקי הגב מתחת לראש ונרדמנו מיד בידיעה שאנחנו בטוחות. 

התעוררתי למשמע קול. בחוץ היה לילה ואור הירח הסתנן מבעד לדלת האסם והאיר מעט את העלטה ששררה בפנים. הופתעתי לראות סולם מונח ליד הדלת, על אף שהסולם שהזזנו קודם היה סמוך אליי. נעמדתי וראיתי את ארטסי זזה. הזהרתי אותה שתשמור על שקט ובזווית העין ראיתי שני חיילים רוסים נכנסים פנימה. יכולנו לראות אותם בבירור דרך הסדק בדלת, אך הם לא ראו אותנו. אחד החיילים זחל לעברנו בזמן שהשני יצא שוב החוצה. ארטסי ואני הלכנו לכיוון הסולם וקיווינו שנצליח לצאת מהאסם ולקרוא לעזרה. החייל שזחל פנימה הגיע בינתיים למרגיט, שהתעוררה מבוהלת ובתוך רגעים אחדים ומבלי להשמיע קול, החל לאנוס אותה. הגענו לדלת ונתקלנו בחייל השני. באותו רגע נשמעה שריקה ושני החיילים רצו החוצה. אספנו את חפצינו וירדנו במהירות מהסולם, שבתחתיתו פגשנו את המארח שלנו. 

"מהיכן הגיע הסולם הנוסף?" שאלנו. "מהמחסן" הוא השיב. "למה, הם אנסו אתכן?". "לא", השבנו, מכחישות את האונס של מרגיט. "הם רק ניסו." הוא נענע בראשו ומכיוון שלא רצינו לחזור לאסם הזמין אותנו להיכנס לביתו. בעודנו נאספות סביב השולחן נשמעו צעדים. הדלת נפתחה וארבעה חיילים רוסים נכנסו, ובעקבותיהם קצין שדחף את המארח שלנו הצידה. היינו מבוהלות, אבל הפעם טעינו. זו הייתה משטרה צבאית והם חיפשו חיילים ללא פס. החיילים קיבלו בדרך כלל פס לשלושה ימים ואם האריכו את החופשה מעבר לזה ונתפסו, הם נורו במקום. בגרמנית שבורה, סיפר לנו הקצין שהם ביקרו בבית האיכר הזה קודם, מכיוון שהיו לו שלוש בנות. כעת ידענו מדוע היה סולם נוסף, מה האיכר עשה באסם באמצע הלילה ומדוע הוא נראה כה מאוכזב כשהשבנו לו שלא נאנסנו. עזבנו את הבית עם הפטרול הצבאי, מבלי להודות על "האירוח". הייתה לנו חוויה חדשה להוסיף לצרור החוויות עד כה. 

החיילים לקחו אותנו לקצה הכפר והראו לנו את הדרך לגיור (Gyor). הגענו בסביבות הצהריים. כאן החיים חזרו כבר למסלולם, למרות ההרס ששרר בכל מקום והחיילים הרוסים הרבים. חצינו את העיר והגענו לכיכר שהיה בה מחסום נוסף. מסמכי הזיהוי של כולם נבדקו. מי שלא היו תושבי גיור התבקשו להתכנס בצד אחד של הכיכר. ניסינו להסביר מהיכן באנו, אך ללא הועיל, שלחו אותנו לעמוד בשורה אחת עם כל היתר. התבוננתי סביב והבחנתי שהכיכר נפתחת לשמונה רחובות שונים. התקדמנו כולנו לעבר מפתח אחד הרחובות והתחלנו לרוץ בבת אחת. החיילים לא הבחינו בנו או הניחו שיתפסו אותנו במחסום הבא. שנים מאוחר יותר גיליתי שמי שנעצרו במחסומי הצבא הרוסי נשלחו לעבודות כפייה ברוסיה ובמיוחד למכרות. מי ששרדו שם לאורך זמן והוכיחו שהיו במחנה ריכוז גרמני שוחררו לבסוף. מי שלא הצליחו להוכיח זאת נותרו במשך שנים במחנות הכפייה. 

עזבנו את גיור בחופזה ונזהרנו שלא להיתפס שוב. החלטנו שנבלה את הלילות תחת כיפת השמיים, בתקווה שכך נהיה בטוחות יותר. כשירד הלילה מצאנו קרחת יער רחוקה מהכביש והתמקמנו לקראת שינה. התעוררנו עייפות ועצבניות, אחרי לילה ללא מנוחה שבו התעוררנו מכל רחש וסבלנו מן הקור. אחרי הכול, זו הייתה רק תחילת אפריל. 

המשכנו ללכת ללא הרף והגענו לצומת הדרכים הראשון. אנוש, מרגיט ופאני רצו ללכת שמאלה, בעוד ששאטסי, ארטסי ואני רצינו לפנות ימינה. התווכחנו ובסופו של דבר נפרדנו, כל קבוצה לכיוון אחר. שאטסי, ארטסי ואני פנינו ימינה ואחרי כמה דקות פאני הגיעה בריצה והצטרפה אלינו. אנוש ומרגיט נעלמו מן העין. היינו נסערות. אחרי כל מה שעבר עלינו יחד, לא הבנו מדוע הן רוצות לעזוב. היינו כל כך קרובות ליעד והסכנה שנשקפה להן הייתה גדולה הרבה יותר בלעדינו. רק שנים לאחר מכן גיליתי את הסיבה האמתית להתנהגותן המוזרה. מיד אחרי שעזבו אותנו, מרגיט התמוטטה על הכביש. היא הייתה מעורפלת, סבלה מחום גבוה ולא זיהתה את אנוש. נהג משאית רוסי הסיע אותן לבית החולים הקרוב ושתיהן אובחנו כחולות טיפוס. הן אושפזו ושוחררו רק שלושה שבועות מאוחר יותר. 

המשכנו לצעוד לכיוון בודפשט. היינו קרובות לדורוג (Dorog), שבה שירותי הרכבות לבודה כבר התחדשו. הגישה לפשט הייתה רק דרך גשר השלשלאות שבנו הרוסים. כולם הזהירו אותנו ש"בודפשט קאפוט", כלומר הרוסה וחרבה. לא יכולנו אפילו לדמיין מה קרה שם. סיפרו לנו שהרוסים כבשו את פשט, בזמן שהגרמנים וההונגרים הגנו על בודה ללא תקווה או היגיון כלשהו. הידיעה על ההרס של בודה לא ממש נגעה ללבנו; בודה הייתה הראשונה להיפטר מן היהודים, שנשלחו ל"בתים היהודיים" בפשט, עוד לפני שהמיליציות של סלאשי וצלב החץ השתלטו. 

הגענו לדורוג אחר הצהריים. הרכבת לבודה אמורה הייתה לצאת רק ב-5 בבוקר. היה עלינו למצוא מקום לישון בו ושאלנו על כך את האנשים שראינו סביב. נשאלנו שאלות רבות; מי אנחנו, מנין באנו. כשהיה ברור שאנחנו יהודיות ניתנה לנו כתובת. 

הלם נשקף מעיניהם של בני הזוג המבוגרים שפתחו לנו את הדלת. הם הציעו לנו לישון בחדר האוכל והתנצלו שאין ברשותם מזון לתת לנו. הצענו לשלם על הטרחה והם סירבו. מכיוון שאף מאתנו לא ענדה שעון, האיש המבוגר הציע להעיר אותנו בזמן כדי לתפוס את הרכבת. הבית היה עמוס פריטי ריהוט יפהפיים ושטיחים פרסיים רכים, אף לא אחד מהם אופייני לעיירת כורים קטנה כמו דורוג. הייתכן שהכול נגנב מיהודים? התפזרנו בחדר האוכל רחב הידיים; על הספה, על הכיסאות מרופדי הקטיפה ועל הרצפה והלכנו לישון. 

היה חושך גמור בחוץ כשהזקן העיר אותנו. אספנו את חפצינו ושאלנו למיקום תחנת הרכבת. "שם", הוא אמר וסגר מאחורינו את הדלת. מצאנו את עצמנו בחושך, בעיירה לא מוכרת, בלי מושג ברור לאן ללכת. התחושה הייתה שהשעה לא מאוחרת מחצות וברחובות היה עוצר. צעדנו שמאלה ונעצרנו בצומת דרכים, משוחחות בקולות מהוסים. לפתע הופנתה לעברנו אלומת פנס מסנוורת ונשמע קול "עצרו או שאני יורה!". לא יכולנו לראות מי עומד מאחורי הזרקור אבל השבנו שהגענו ממחנה ריכוז ושכל רצוננו הוא להגיע לתחנת הרכבת. "אתן לא יודעות שיש עוצר והשעה היא אחרי חצות?" הסברנו מה קרה. "יש לכן מזל שאני מצאתי אתכם ולא הפטרול הרוסי ; הם קודם יורים ורק אחר כך שואלים שאלות. אני חייל במשמר הלאומי", אמר והראה לנו את סרט היד שענד בצבעי אדום-לבן. "בואו אחריי, אקח אתכן לתחנת הרכבת". 

הוא הדליק סיגריה והתחלנו ללכת. פנינו שמאלה בעקבותיו ומצאנו את עצמנו עומדות במנהרה חשוכה, מבוהלות. האם הוא עומד להרוג אותנו, אחרי כל מה שעברנו? "מהר" הוא אמר, "אסיים לעשן את הסיגריה בקרוב ולא תוכלו יותר ללכת אחריי. אסור לי להדליק את הפנס בקרבת תחנת הרכבת." לא הייתה לנו ברירה. הלכנו אחריו ובתוך דקות הגענו לתחנה.


6 תגובות:

 1. לאחר קריאת תסכימו איתי כי מידע זה טוב מאוד לחלוק כאן עם אתם, אני מאמין שלה יהיה השראה לאחרים גם כמו מצאתי אושר ושמחה הנישואים שלי היום, אני עד חי זה עובד בשבילי , בעלי חוזר הביתה אחרי 2 שנים של גירושין, שלה כמעט לא יאומן אבל נס.
  שמי תמר מריה, מירושלים - ישראל, אני אחות במקצועה. לפני כמה שבועות קראתי הערות דומות על מערכת יחסים ייעוץ בלוגים פוסט על הגברת בארה"ב בשם תרזה, היא העידה איך היא החזיר בחזרה אהבה אמיתית אמון לתוך הנישואים השבורים שלה, היא אמרה ד"ר אאודואה שעזר לה ליישב עם בעלה לאחר מספר חודשים של הפרדה. הייתי כל כך בר מזל לקרוא את זה coment ואני להעתיק את כתובת הדוא"ל האישית Dr.Oduduwa לתקשר איתו אישי לעזרה לעזרה דחופה להחזיר את הבעל שלי לשעבר בעלה
   {dr.oduduwaspellcaster@gmail. com
  בשבוע שעבר בבוקר יום שני אני שולח הודעת דוא"ל לתקשר עם ד"ר Oduduwa אותו לעזרה.
  לפני חודשיים היה לי מאבק ענק עם בעלי אנדרס הוא הביט ישר לתוך העיניים שלי; אמר שהנישואים שלנו הסתיימו, הוא אמר שהוא סיים עם הנישואים שלנו, הוא לקח את הבן שלי פליקס ולנסוע שלנו של הארץ כדי לחיות בקנדה עם אישה אחרת, מאז אני כבר מנסה להתקשר ולשלוח הודעות לו דרך טלפונים, חציון חברתי ודוא"ל אבל הוא חסם לחלוטין את הקו שלי מלהגיע אליו ובנו פליקס היה איתו ואני לא יכולתי לשמוע את הבנים שלי קול, הכאב הזה אני עובר כל חיי עד היום פגשתי הגדול Dr.Oduduwa אהבה גלגלית אהבה, הייתי כל כך מתוסכל וזקוק לעזרה לפחות כדי להגיע לדבר עם בנו פליקס, הייתי לקרוא להתנצל גם כאשר שנינו יודעים שהוא עשה לי עוול, הוא לקח את הבן ממני ממני במשך 7 חודשים אין מילים ללא מכתב. מצב זה היה להרוג אותי כל יום הייתי מדוכא ואני זקוק נואשות עזרה דחופה ופתרון כדי לפתור בעיה זו אז אני קשר כתובת הדוא"ל של ד"ר אודואה כפי שאני מאמין שהוא יכול רק מקווה לעזור לי להחזיר את בעלי הביתה עם הבן שלי פליקס . עם זאת, ד"ר Oduduwa הבטיח לי שהוא יכול לעזור לי להחזיר את בעלי ואת הילד בחזרה הביתה בתוך 7 ימים של אהבה תפילה איות, הייתי המום ונתתי לו לנסות, אני בזהירות בצע את ההוראות צעד צעד. יומיים אחרי שדודודואה אמר שהוא עשה כישוף סיים את כוח הכתיב של האוהל בבית המקדש של הפתרון, כל אלה נעשו על ידו לבד, לא עשיתי שום דבר רק כדי לספק פריטים הנדרשים. באותו לילה טלפן אלי אנדרס בטלפון הסלולרי כדי להתנצל, הוא דיבר אלי בחביבות רבה, הוא הצטער מאוד על כל מה שעשה כדי לפגוע בי. אנדרס יחזור הביתה עם פליקס שלנו. אני כל כך שמח היום שיש לי את המשפחה שלי משוחזר ובעלי ואני אוהב אחד את השני יותר מאשר אי פעם. אני אעריך לעד את אודודובה. אני מבטיח לחלוק את עדותי החדשות הטובות לחברי וכולם כאן בעולם.
  Oduduwa אמר לי גם יש לו כוחות מחוננים לפתרון האתגרים הבאים של החיים;
   * אהבה לחשים Win-Back המאהב לשעבר
  * הצלחה וקידום טבעת קמיע * טבעת קסם מזל.
  * wards - מגן הגנה
  * שורשים מסורתיים ו herbals כדי לרפא מחלה, תרופה לסרטן
    מחלות, תרופה HIV, לחץ דם גבוה.
  * קסם פוריות
  * מזל המספרים מספרים
  * טבעת מבורכת לזכייה - משחק וכו '.
  יש לך מזל גדול לקרוא את העדות החדשה שלי כאן היום, זה עובד בשבילי. אני מאמין שזה יעבוד גם בשבילך.
  WhatsApp: +79268011965
   dr.oduduwaspellcaster@gmail.com

  השבמחק
 2. שמי אֱלִישֶׁבַע דָּוִד, אני בא מתל אביב ,, אבל אני עובר לסקוטלנד עם בעלי, אני רוצה לחלוק את החדשות הטובות על חיי עם כולם ועם אלה הזקוקים לעזרה בנישואין / יחסים. סבלתי במשך שש שנים, בעלי עזב אותי והמשכתי ללדת אישה נוספת רק בגלל שהמשפחה שלו לא אהבה אותי, ובגלל שלא יכולתי לתת לו תינוק, בכיתי שבע שנים כי בעלי התגרש ממני. חיפשתי את הכישוף שהענן עזר לי ברשת פגשתי כל כך הרבה קוסמים, כולם גייסו כסף בלי לעזור לי, אבל ב -3 באוגוסט 2019 ראיתי תרומה מקוונת של קוסם טוב בשם דריגבינוביה. החלטתי ליצור איתו קשר כשקשרתי איתו, הוא אמר לי שהבעיה שלי נפתרה כי יצרתי איתו קשר, אמרתי לו את כל הבעיה שלי והוא הבטיח לעזור לי להחזיר את בעלי. דריגבינוביה הורה לי והראה לי מה לעשות אז אני עוקב אחר כל ההוראות ועושה את מה שהוא ביקש ממני לעשות אחרי שלושה ימים הוא אמר לי שבעלי יתקשר אלי לפני שאני ישן באותו יום ומתנצל. ברגע שהוא סיפר לי הכל, בעלי התקשר אלי וביקש שאחזור אליו אחרי שש שנות גירושין. היום אני חולק את המסר הזה כי אני רוצה שהעולם יידע וזו עבודה טובה, ואני גם שמח מאוד להיות בהריון ולמי מכם שזקוקים לעזרה, בעיות בעבודה או קידום צרו קשר עם Drigbinovia עוד היום ופתרו את הבעיה שלכם כאן הוא דואר אלקטרוני: doctorigbinovia93@gmail.com או whatsapp אותו בטלפון: +2348144480768 אני מבטיח לך שהבעיה שלך תיפתר

  השבמחק
 3. שמי אֱלִישֶׁבַע דָּוִד, אני בא מתל אביב ,, אבל אני עובר לסקוטלנד עם בעלי, אני רוצה לחלוק את החדשות הטובות על חיי עם כולם ועם אלה הזקוקים לעזרה בנישואין / יחסים. סבלתי במשך שש שנים, בעלי עזב אותי והמשכתי ללדת אישה נוספת רק בגלל שהמשפחה שלו לא אהבה אותי, ובגלל שלא יכולתי לתת לו תינוק, בכיתי שבע שנים כי בעלי התגרש ממני. חיפשתי את הכישוף שהענן עזר לי ברשת פגשתי כל כך הרבה קוסמים, כולם גייסו כסף בלי לעזור לי, אבל ב -3 באוגוסט 2019 ראיתי תרומה מקוונת של קוסם טוב בשם דריגבינוביה. החלטתי ליצור איתו קשר כשקשרתי איתו, הוא אמר לי שהבעיה שלי נפתרה כי יצרתי איתו קשר, אמרתי לו את כל הבעיה שלי והוא הבטיח לעזור לי להחזיר את בעלי. דריגבינוביה הורה לי והראה לי מה לעשות אז אני עוקב אחר כל ההוראות ועושה את מה שהוא ביקש ממני לעשות אחרי שלושה ימים הוא אמר לי שבעלי יתקשר אלי לפני שאני ישן באותו יום ומתנצל. ברגע שהוא סיפר לי הכל, בעלי התקשר אלי וביקש שאחזור אליו אחרי שש שנות גירושין. היום אני חולק את המסר הזה כי אני רוצה שהעולם יידע וזו עבודה טובה, ואני גם שמח מאוד להיות בהריון ולמי מכם שזקוקים לעזרה, בעיות בעבודה או קידום צרו קשר עם Drigbinovia עוד היום ופתרו את הבעיה שלכם כאן הוא דואר אלקטרוני: doctorigbinovia93@gmail.com או whatsapp אותו בטלפון:+2348144480768+ אני מבטיח לך שהבעיה שלך תיפתר

  השבמחק
 4. חברים של יום טוב, קוראים לי אנטוניו לורה מישראל, אני רופאה במקצועי מנתח, אני בת 45, קרא בעיון את עדות חיי האמיתית כיצד החזרתי את האהבה לשעבר תוך יומיים של נרות נתח אהבה איות תפילה, יש לי כוונות טובות לחלוק את החדשות הטובות כאן כי אני יודע שמידע זה יעזור למישהו שקורא את זה כרגע לרפא לב שבור ולהשיב יחסי אהבה אבודים תוך יומיים. הסטוי שלי אולי דומה, הייתי נשוי לאנטוניו ארבע שנים, בחודש שעבר הוא נפרד ממני, עשיתי הכל כדי להחזיר אותו לאהוב אותי, אבל כל מה שעשיתי היה לשווא, רציתי שהוא כל כך יחזור כי היה לנו שני ילדים קטנים יחד ואני כל כך אוהבת אותו שאני לא יכולה לחיות בלעדיו, שאלתי אותו עם הכל, הבטחתי אבל הוא סירב. הסברתי את הבעיה שלי לעמיתי בעבודה, היא החברה הטובה שלי והיא ייעצה לי ליצור קשר עם מגהץ איות אהבה שיכול לעזור לי לאיית אהבה, אבל אני מהסוג שלעולם לא חשב שחלק מאיות אהבה קיים או יכול לעבוד, לא הייתה לי ברירה אלא לנסות, שלחתי בדוא"ל את כתובת הדוא"ל ליצירת קשר עם ערוץ האיות שהיא נתנה לי וכמה מוניטות אחרי שקיבלתי תגובה. ד"ר אדודווה אמר לי שהוא יכול לעזור לי להחזיר את בעלי, זה היה אין בעיה שהכל יהיה בסדר לפני שלושה ימי עבודה, עקבתי בקפידה אחר כל ההוראות שלו על מה לעשות בביתי במהלך תפילת איות אהבה באמצע הלילה. אודודואה השיק לאוויר קטע כתיב של אהבה ובאופן מפתיע, היום השני היה בסביבות השעה 06:00. בן זוגי לאהוב של בעלי התקשר אליי בטלפון הנייד שלי, הייתי כל כך מופתע כי בעלי סירב להתקשר אליי ולא שלח לי טקסט בשלושת השבועות האחרונים, פתאום הוא התקשר להתנצל בפני והוא אמר שהוא יחזור הביתה לבקר אותי והילדים שלי בקרוב. מאז אותו היום הראשון שהוא התקשר אליי, הוא התקשר אלי והתקשר אלי כל יום, היום הוא התקשר לענתי לשיחת הטלפון והוא אמר שוב שהוא כל כך מצטער על כל מה שקרה שהוא רצה שאסלח ואחזור אליו כבן זוג אהבה, שהוא כל כך אוהב אותי. אני כל כך שמח ועד היום התחלנו לחיות יחד באושר כמשפחה אחת. תודתי העמוקה עוברת לד"ר אודודואה על כוחותיו המחוננים להחזיר את הנישואין השבורים ולהחזיר בן זוג לאהבה לשעבר תוך יומיים אהבה לאיות תפילה שעובדת. אני ממליץ עליו בכנות לכל מי שמחפש שיקום אהבה דחוף (dr.oduduwaspellcaster@gmail.com)

  השבמחק
 5. שמי, מאטרונא צ'ארנא, טופס, תל אביב-יפו אחרי 12 שנות נישואים, אני ובעלי הסתכסכו במריבה אחת או אחרת עד שעזב אותי לבסוף ועבר לקליפורניה להיות עם אישה אחרת. הרגשתי שהחיים שלי נגמרו והילדים שלי חשבו שלעולם לא יראו את אביהם לעולם. ניסיתי להיות חזק רק לילדים אבל לא יכולתי לשלוט בכאבים שמייסרים את ליבי, לבי התמלא צערים וכאבים כי הייתי ממש מאוהב בבעלי. כל יום ולילה אני חושב עליו ומאחל תמיד שהוא יחזור אליי, הייתי ממש נסער והייתי זקוק לעזרה, אז חיפשתי עזרה באינטרנט ונתקלתי באתר שהציע שד"ר אוסגידה יכול לעזור לחזור לשעבר במהירות . אז הרגשתי שעלי לנסות אותו. יצרתי איתו קשר והוא אמר לי מה לעשות ועשיתי את זה ואז הוא עשה לי כישוף אהבה. 48 שעות אחר כך בעלי באמת התקשר אלי ואמר לי שהוא כל כך מתגעגע אליי והילדים, כל כך מדהים !! אז ככה הוא חזר באותו היום, עם המון אהבה ושמחה, והוא התנצל על הטעות שלו ועל הכאב שהוא גרם לי ולילדים. ואז מאותו יום, נישואינו היו חזקים יותר ממה שהיה לפני כן, הכל בזכות ד"ר אוסגיד. הוא כל כך עוצמתי והחלטתי לשתף את הסיפור שלי באינטרנט שד"ר אוסגידא היה גלוי כישוף אמיתי וחזק שתמיד אתפלל שיחיה הרבה זמן כדי לעזור לילדיו בזמן הצרה, אם אתה כאן ואתה זקוק לאקס שלך חזרה או שבעלך עבר לאישה אחרת, אל תבכה עוד, צור קשר עם גלגל האיות החזק הזה עכשיו. הנה דוא"ל יצירת הקשר שלו בכתובת: doctorosagiede75@gmail.com או whatsapp בטלפון +2349014523836
  או viber +2349014523836

  השבמחק
 6. וואו ברכות עונתיות לכל החברים שלי בחוץ, מי שקורא את העדות הזו היום צריך לחגוג איתי ובני משפחתי כי הכל התחיל כבדיחה עבור חלק מהאנשים ואחרים אמר שזה בלתי אפשרי. שמי חביב ג'ימי אזולאי ואני מחולון, ישראל אבל אני עוברת לשיקגו ארה"ב עם אשתי. אני נשואה באושר עם שני ילדים ואישה מקסימה. משהו נורא קרה למשפחתי, איבדתי את מקום עבודתי ואשתי עזבה את הבית שלי מכיוון שלא יכולתי לטפל בעצמי ובצרכים של המשפחה שלי. שלה וילדיי באותו רגע מסוים. הצלחתי תשע שנים, אף אישה לא תתמוך בי כדי לטפל בילדים. אני מנסה לשלוח טסטים לאשתי אבל היא חוסמת אותי מהתקשורת איתה אני מנסה לדבר עם חברתה ובני משפחתה אבל עדיין יודעת שאחד יכול לעזור לי ואני הגשתי בקשה אחר כך לכל כך הרבה חברה אבל הם עדיין לא תתקשר אליי, עד שהגיע יום נאמן שלעולם לא אשכח בחיי. כשפגשתי חבר ותיק שלי אליו הסברתי את כל הקשיים שלי והוא סיפר לי על אדם נהדר שעוזר לו להשיג עבודה טובה חברת קוקה קולה והוא אמר לי שהוא שובר-איות אבל אני אדם שלעולם לא מאמין בקשיית איות אבל החלטתי לנסות אותו ודריגבינוביה הורה לי והראה לי מה לעשות בשבעת הימים של ארוחת הצהריים את הכישוף. עקוב אחר כל ההוראות ותעשה את מה שהוא ביקש ממני לעשות טוב. דריבינוביה בטוח שהכל יתנהל כשורה ואשתי תראה אותי שוב אחרי עבודה נפלאה של דריגבונוביה. אשתי מתקשרת אלי עם מספר לא ידוע והתנצלה והיא אמרה לי שהיא ממש מתגעגעת אליי והילדים שלנו ואשתי חוזרים הביתה. היום אני מנהל חברת פרגון בארה"ב. אני ממליץ לך אם יש לך בעיות לשלוח הודעה לדוא"ל זה doctorigbinovia93@gmail.com תוכל גם לכתוב אותו דרך WhatsApp / Viber בטלפון +2348144480786 ותקבל את התוצאה הטובה ביותר. קח דברים כמובן מאליו וזה ייקח ממך. אני מאחל לך את הטוב ביותר.......

  השבמחק